Föremål som liknar oljemålning Otydligt signerad
9020 Oljemålning
Såld: 14.000 kr
Såldes den 26 oktober 2020
4273 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 6 januari 2020
7214 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 3 september 2018
7220 Oljemålning
otydligt signerad, Kvinna på väg. Olja på duk, 30x41
Såld: 250 kr
Såldes den 27 augusti 2018
2264 Oljemålning
otydligt signerad, Landskap, 22x40
Såld: 300 kr
Såldes den 19 februari 2018
2238 Oljemålning
otydligt signerad, Ã…landskap, 1898,60x90
Såld: 500 kr
Såldes den 19 februari 2018
7366 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 5 februari 2018
7306 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 29 januari 2018
4251 Oljemålning
Såld: 3.800 kr
Såldes den 22 januari 2018